Wywóz odpadów Warszawa, czyli jak zaplanować sobie ich odbiór?

10 czerwca 2019
Harmonogram wywozu odpadów komunalnych w telefonie
  • Jak łatwo sprawdzić harmonogram wywozu odpadów?

  • Jak zainstalować aplikację Kiedy Wywóz?

  • Jakie funkcje ma aplikacja Kiedy Wywóz?

W dzisiejszych czasach w całym naszym życiu obecny jest Internet ułatwiający nam załatwianie większości spraw, które do tej pory załatwiało się osobiście idąc np. do urzędu.

Dzisiaj jednym kliknięciem logujemy się na stronę, gdzie znajdziemy naszą wymarzoną pracę, robimy zakupy bez wychodzenia z domu, a znalezienie firmy mającej np. wywieźć gruz za optymalną cenę i o ustalonym czasie, stało się dziecinnie proste.

Jeszcze bardziej ułatwiły nam życie pojawiające się coraz częściej różnego typu aplikacje na smartfona, który przez ilość funkcji jakie posiada można określić mianem minikomputera.

Jeśli nie możemy w danej chwili otworzyć laptopa, a chcemy poszukać czegoś w internecie możemy jednym kliknięciem w aplikację Google, czy YouTuba znaleźć się w świecie wirtualnym.

A co gdybym wam powiedział, że jednym ruchem palca możecie sprawdzić harmonogram wywozu odpadów, a nawet ocenić usługi firmy, której jesteście klientami?

Reklama

Wywóz odpadów Warszawa, czyli bałagan na podwórku

Czy zdarzyło wam się kiedyś, że mieliście już przepełnione worki ze śmieciami, nie wiedzieliście kiedy przyjeżdża śmieciarka, a na dodatek skończyliście mały remont i mogliście się pozbyć niewielkiej ilości gruzu wywożąc go do PSZOK, ale nie do końca wiedzieliście gdzie on się znajduje?

Wygląda na to, że wasze problemy w tej kwestii dobiegają końca, bo jest aplikacja o nazwie Kiedy Wywóz, dzięki której sprawdzenie harmonogramu wywozu odpadów, czy znalezienie lokalizacji PRZOK będzie bardzo łatwe. Informacje o aplikacji znajdziecie również tutaj.

Harmonogram wywozu odpadów w Twoim smartfonie

Jak zainstalować aplikację kiedywywoz.pl?

Aplikacja, o której mówimy działa na wszystkich telefonach typu smartfon i nie ma znaczenia, czy mamy system iOS czy Android. Aplikacja jest darmowa i możemy ją pobrać ze sklepów takich jak: AppStore, Google play i Windows Store. Więcej informacji o instalacji i obsłudze aplikacji możecie znaleźć tutaj.

Jak działa aplikacja Kiedy Wywóz?

Po zainstalowaniu i uruchomieniu aplikacji Kiedy Wywóz należy wybrać lokalizację w zakładce wywozy (aplikacja umożliwia wybór miasta, nazwę ulicy oraz numer domu).

Aplikacja pozwala też na określenie zakresu czasowego harmonogramów (ilość dni) lub typy zbiórek odpadów (selektywne, zmieszane, okazjonalne).

Dzięki tej aplikacji można również dokonać oceny jakości usług świadczonych przez firmy zajmujące się wywozem odpadów, a także zlokalizować punkty selektywnej zbiórki odpadów PSZOK.

Umożliwia ona również informowanie gminy o dzikich wysypiskach, co pomaga w niwelowaniu skutków wyrzucania przez ludzi śmieci na pola, czy do lasu. Wspomnialem już kiedyś o tym problemie, opisując przy okazji aplikację localspot.pl zajmującą się stricte problemem dzikich wysypisk.

PRZECZYTAJ TAKŻE:
Nielegalny wywóz gruzu – jak zgłosić?

Wywóz odpadów Warszawa, czyli opinia jest najlepszą reklamą

Jeśli szukamy nowej firmy, która mogłaby się zająć naszymi nieczystościami zawsze jest tak, że poza przeglądaniem stron internetowych nieodzownym jest podpytanie się kumpla, co by polecił lub co myśli na temat danej firmy, bo np. jest jej klientem.

PRZECZYTAJ TAKŻE:
Jak odnaleźć idealną firmę do wywozu gruzu?

Jeśli opinia jest negatywna, to choćby przedsiębiorstwo inwestowało w dobrą reklamę, to antyreklama rozpowszechniana pocztą pantoflową zniweczy wysiłki firmy, by pomimo pośledniej jakości usług zdobyć garstkę klientów ładną reklamą. Ale do czego zmierzam?

Wywóz odpadów Warszawa – sprawdzaj opinie o firmie

Mówiłem wcześniej, że aplikacja Kiedy Wywóz umożliwia ocenianie usług firm zajmujących się wywozem odpadów. Czyli, że pojawia nam się nowy i jeszcze szybszy sposób reklamowania firmy dzięki opiniom użytkowników. Nie trzeba odpalać komputera, a jedynie kliknąć w telefon opiniując daną firmę.

Ma to swój dobry skutek uboczny, bo jeśli zwiększają się możliwości wydawania opinii przez klientów, zmusza to usługodawców do zwiększonego wysiłku, żeby utrzymać się wśród najbardziej rozchwytywanych firm, jakość usług musi być bez zarzutu, jeśli chodzi o naszą branżę, to musimy być punktualni i elastyczni, gdy wymaga tego sytuacja, sprzęt którym dysponujemy musi być nowoczesny, a nasze usługi powinniśmy wyceniać z rozsądkiem, gdyż w Warszawie i w województwie mazowieckim jest dużo firm zajmujących się wywozem odpadów wszelkiego rodzaju, więc jest duża konkurencja.

Jeszcze jednym punktem, o którym mówię do znudzenia jest świadomość, że klient czytając stronę internetową naszej firmy musi wiedzieć, że jego odpady będą przechowane lub zutylizowane w bezpieczny sposób dla środowiska.

Świadomość ekologiczna społeczeństwa się zwiększa, więc wychodząc temu naprzeciw trzeba się reklamować tak, by klient był pewny, że oddaje odpady fachowcom.

Na szczęście u mnie nie musicie się o to martwić. Gdy zadzwonicie na numer 669 939 999, ja przyjadę i zabiorę z waszego podwórka gruz w big bagu lub kontenerze i odwiozę go tam, gdzie należy.

Reklama

To jest reklama Google

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kliknij tu. Zadzwonisz do mnie