usługi komunalne Warszawa Marian
odśnieżanie warszawa

Odśnieżanie Warszawa z Marianem – nie daj się zaskoczyć w sezonie zimowym!

Czujesz niemoc na myśl, że musisz wyjść spod ciepłego koca, a usuwanie śniegu z podjazdu i chodnika to dla Ciebie zmora sezonu zimowego? Zostaw to profesjonalistom! Jeśli odśnieżanie? Warszawa i okolice? Zleć je ekipie Mariana.

Podejmiemy się pracy w prywatnych posesjach, obiektach firmowych, instytucjach i przestrzeni publicznej. Oczyścimy ulice, place, parkingi, parki, a nawet boiska. Zorganizujemy także wywóz śniegu. Każdy może polecić nam odśnieżanie w Warszawie i przyległych miejscowościach.

  • Odśnieżamy dachy
  • Usuwanie śniegu z parkingów
  • Odśnieżanie dużych powierzchni
Kompleksowe odśnieżanie – Warszawa? Tylko z Marianem!

Nie obawiaj się, że zima w tym roku da Ci popalić! Jeśli tylko zajdzie taka potrzeba, nasi pracownicy odśnieżą całą Twoją posesję łącznie z ogrodem, podjazdem i chodnikiem. O czasie wyjedziesz rano do pracy i zdążysz jeszcze podrzucić dzieci do szkoły!

To jednak nie wszystkie usługi związane z odśnieżaniem. W Warszawie oczyścimy również drogi wewnętrzne, skwery i dachy na osiedlach. Zlecenia przyjmujemy także od firm, instytucji i urzędów – usuwanie śniegu z ulic, placów, parków, boisk, parkingów, dachów hal sportowych, basenów, zakładów pracy, magazynów czy biur to nasza specjalność.

Odśnieżanie dachów Warszawa i okolice

Gruba pokrywa śnieżna na dachach to podwójne niebezpieczeństwo. Może nie tylko uszkodzić konstrukcję budynku, ale stać się również zagrożeniem dla osób, które znajdą się w pobliżu. Chcesz uniknąć takiego ryzyka? Odśnieżanie dachów płaskich i skośnych oraz usuwanie sopli wykonujemy na terenie całej Warszawy oraz w jej okolicach.

Usługi realizują osoby, które posiadają doświadczenie w tym zakresie, a także odpowiednie uprawnienia do pracy na wysokości. Każde zlecenie odśnieżania wykonane jest na czas. Nie straszne nam obfite opady śniegu.

Odśnieżanie dachów płaskich i skośnych

Dachy płaskie mogą łatwo ulec uszkodzeniu, jeśli zalega na nich duża warstwa śniegu. To duże obciążenie dla ich konstrukcji, dlatego nie można bagatelizować problemu. Systematyczne odśnieżanie dachów płaskich znosi ryzyko ich zawalenia. Zadaszenie skośne to znów większe niebezpieczeństwo, że osuwający się śnieg zagrozi przechodniom. Usuniemy go z każdego dachu – zarówno płaskiego, jak i skośnego!

Odśnieżanie dachu o dużej powierzchni

Nie ma tak dużego dachu, z którym nie poradziliby sobie pracownicy Mariana. Podejmujemy się czyszczenia tych małych oraz o szczególnie dużej powierzchni i wykorzystujemy do tego specjalistyczne narzędzia. Dzięki temu usługa odśnieżania dachów przebiega sprawnie, szybko, a także bezpiecznie.

Usuwanie sopli i nawisów śnieżnych

Zimą, nawet jeśli panuje minusowa temperatura, to silne słońce szybko topi śnieg leżący na dachu. Przyczynia się to do powstania sopli oraz nawisów śnieżnych. Są one poważnym zagrożeniem dla ludzi i okazją wręczenia mandatu dla straży miejskiej. Pamiętaj, że odśnieżania dachów trzeba dokonywać regularnie, co również możesz zlecić naszej ekipie.

Odśnieżanie dla firm, urzędów i instytucji


Swoją pracę traktujemy bardzo poważnie, dlatego przyjmujemy zlecenia zarówno od małych, jak i średnich firm. W dobrym stylu leży podarowanie swoim pracownikom nieco komfortu. Regularne odśnieżanie parkingów i chodników to także wizytówka, która wzbudzi sympatię klientów.

Świadczymy także usługi odśnieżania przedsiębiorstw przemysłowych i instytucji. To możliwe, gdyż posiadamy odpowiednią liczbę doświadczonych pracowników oraz specjalistycznego sprzętu. Nawet duże zlecenia realizujemy sprawnie i fachowo. Odśnieżanie Warszawa możemy prowadzić w kilku dzielnicach miasta jednocześnie.
Odśnieżanie abonamentowe dla warszawiaków

Zima może zaatakować niespodziewanie, a wtedy znalezienie dostępnej firmy graniczy niemal z cudem, dlatego właśnie proponujemy odśnieżanie abonamentowe. Otrzymujesz gwarancję regularnej i terminowej usługi. Warunki umowy mogą dotyczyć odśnieżania dachów, posesji, terenów firmowych lub obejmować tylko wywóz śniegu. Na życzenie klientów ustalamy zakres prac. Zakup abonamentu na odśnieżanie to gwarancja, że zima w żaden sposób Cię nie zaskoczy. Zapłacisz tylko za to, czego faktycznie potrzebujesz.

Posypywanie piaskiem, solą, chlorkiem wapnia

Właściciel posesji lub zarządca drogi czy nieruchomości musi zadbać nie tylko o odśnieżanie, ale też posypywanie śliskich powierzchni. Katalog środków do tego przeznaczonych znajdziemy w Rozporządzeniu Ministra Środowiska.

Zgodnie z wytycznymi stosujemy w Warszawie: chlorek sodu zwilżony 20% solanką, mieszanką chlorku sodu z chlorkiem wapnia w proporcji 3:1, kruszywo w dawce 150 g/m2 w przypadku dróg o nieutwardzonej nawierzchni. Nie zapomnij we właściwy sposób zadbać o chodnik przy swojej posesji. Zgodnie z przepisami prawa zabezpieczyć drogi dojazdowe, ulice czy firmowe place. Zlecając odśnieżanie i posypywanie dowiedz się, jakie środki stosuje wykonawca usługi.

Wywóz śniegu z Warszawy i okolic

Odśnieżanie dachów, ulic, placów skutkuje gromadzeniem się wielkich hałd. Zalegający śnieg to spory kłopot zarówno na prywatnej posesji, jak i w miejscach publicznych. Nie zawsze możemy liczyć na to, że zniknie samoistnie. Do naszej oferty włączyliśmy także wywóz śniegu na terenie aglomeracji warszawskiej i z pobliskich miejscowości.

  • Józefosław
  • Nowy Dwór
  • Kierszek
  • Wilanów