Firma od wywozu gruzu Warszawa wybiera Mariana
|

Firma od wywozu gruzu Warszawa wybiera Mariana! Sprawdź, dlaczego warto?

Z artykułu dowiesz się, czy wywóz odpadów to rentowny biznes i jak zaistnieć w branży usług komunalnych. Marian opowiada, czym przyciągnąć klientów i jak jego firma od wywozu gruzu Warszawa wyróżnia się na tle konkurencji. Przeczytaj, dlaczego warto zamówić Mariana!

W Warszawie roi się od firm oczyszczania miasta. Wszystkie wywożą gruz, wynajmują kontenery i znoszą z pięter odpady w workach big bag. Odśnieżają, grabią liście, strzygą trawniki. Słowem, świadczą usługi podobne do siebie, jak stado kaczek.

Czy firma od wywozu gruzu Warszawa może zarobić ekstra? Pytają z powątpiewaniem młodzi, kiedy wędruję po Ochocie, Woli, Białołęce. Cieszy mnie, że coraz częściej szukają pomysłu na intratny biznes. Nie zadowala ich praca na etacie. To dobry znak. Niech budują polskie PKB:)

I chociaż doradcą biznesowym nie jestem, mam swoją teorię na temat tego, jak prowadzić zyskowną firmę w tak specyficznej branży. A że lubię gadać, nie trzeba mnie długo prosić. Oto fundament Mariana!

Firma od wywozu gruzu Warszawa – czym się wyróżnić?

Przede wszystkim trzymam rękę na pulsie. Śledzę konkurencję w Internecie i co widzę? Po wpisaniu w Google frazy: „ firma od wywozu gruzu Warszawa” czytam na stronach bliźniaczych firm: „Kontenery różnej wielkości”, „Wieloletnie doświadczenie…”, „Profesjonalna obsługa…”, „ W trosce o klienta i środowisko…”. Bądź tu mądry i pisz wiersze! Wszędzie to samo.

Co mogę wam dać, czego nie dostaniecie u innych? Codziennie się głowię nad tym, jak przegonić firmy od wywozu gruzu. Warszawa to zagłębie usług komunalnych. Setki większych i mniejszych podmiotów śmiało wchodzi sobie w paradę.

A pośród nich Marian! Z podobną ofertą, z podobnymi cenami i pewnie z podobnym bólem głowy. Bo kogo głowa o klienta nie boli, temu wróżę rychły koniec. Nie ma nic gorszego niż brak zleceń. Tymczasem genialna obsługa, atrakcyjne ceny i najlepszy sprzęt to za mało, aby otworzyć wasze portfele.

Rzecz w tym, aby otworzyć wasze serca. Więc oprócz wywozu gruzu w Warszawie stawiam na relacje i doświadczenie klienta. Lubicie podcasty? Ja uwielbiam – zwłaszcza w samochodzie.

Dziś rynki to konwersacje, a klient to medium

Dokładnie tak. Dyskusja przeniosła się poza produkt, usługę. Zlecenia i transakcje to tylko skutek uboczny. Dziś sprzedaje doświadczenie klienta. Customer Experience – nowomowa czy sposób na pozyskanie lojalności? Nie mam wątpliwości. Pisałem już o tym. Klient zapłacił nie tylko za wywóz gruzu, ale oszczędzony czas i oszczędzone nerwy.

PRZECZYTAJ TAKŻE:
Wywóz gruzu z Marianem – jak Alf uratował Franka?

Niedługo potem sprzedał znajomym swoją bezradność wobec nieoczekiwanego zbiegu okoliczności, a przy okazji przyjemne konotacje z marką Mariana. Z jego polecenia zyskałem nowe zlecenia. Śmiało mogę stwierdzić, że waluta za wywóz gruzu to nie tylko pieniądz, ale wartość wykraczająca poza usługę – firma od wywozu gruzu Warszawa z ludzką twarzą. Jeśli ludzie to dostrzegą, rozniosą w realu i wirtualnym świecie. Macie to jak w banku!

Firma od wywozu gruzu Warszawa – to trzeba sobie dobrze poukładać

Jednak zejdźmy na ziemię. Biznes to nie jazda bez trzymanki! Co chodzi Marianowi po głowie? Krótko, prosto i na temat – wydajne procesy i kompetentni ludzie. Tacy, którym chce się pracować z zapałem. Nie nawalą w obszarze, na którym się znają. Dopełnią kompetencji zespołu i wytworzą spójny wizerunek firmy od wywozu gruzu Warszawa .

Bo szef to nie człowiek-orkiestra. Może mieć genialną wizję i być mistrzem w swoim fachu, ale nie jest w stanie wszystkim sterować ręcznie. Musi nauczyć się delegowania uprawnień i zadań. Wdrażać takie procedury, żeby każdy działał według tych samych zasad. Wtedy ujednolicone doświadczenie klienta rzeczywiście sprzedaje. Trzeba je utrzymać.

Marian też ma szefa! Może mnie zwolnić

To mój klient. Jego doświadczenie rzutuje na to, czy następnym razem uda się do konkurencji, czy też wróci do Mariana i jeszcze poleci wywóz gruzu znajomym. Trzeba na to zapracować, gdyż budowanie lojalności to składowa wielu elementów – cena, obsługa, dostępność, wrażenia z pierwszego kontaktu, uczciwość, rzetelność i wiele innych.

Firma od wywozu gruzu Warszawa – sprawdź Mariana!

Wywóz zamów

Wiedzę o klientach i ich oczekiwaniach zbiera się latami. Dlatego pewnie każda firma od wywozu gruzu Warszawa tak chętnie odwołuje się w swojej ofercie do „wieloletniego doświadczenia”. Na szczęście część z nich ogranicza się do oceny poziomu świadczenia usług, a nie bierze pod uwagę wszystkich potrzeb, z którymi przychodzą klienci. To one są dziś podstawą strategii sprzedażowej i motorem do osiągnięcia przewagi konkurencyjnej.

Firma od wywozu gruzu Warszawa – co dostaniecie u Mariana?

Klient chętniej płaci, gdy korzysta z usług, które odpowiadają jego oczekiwaniom, a nawet je przekraczają. Nie wystarczy wartość wynikająca z użyteczności: kontenery różnej wielkości i rodzaju, możliwość zlecenia załadunku czy terminowość. To dzisiaj standard. Co takiego wyjątkowego znajdziecie u Mariana? Firma od wywozu gruzu Warszawa to:

 • Dostępność
  Ile razy wisieliście na infolinii firmy? Jak długo czekaliście na odpowiedź e-mail? Zapomnijcie! Oddzwaniamy i odpisujemy w przeciągu kilku godzin.
 • Przemiła obsługa
  Wbrew pozorom to nie jest wcale takie oczywiste. Bez pośpiechu i zniecierpliwienia przyjmiemy najbardziej wymagające zamówienie.
 • Optymalizacja kosztów
  Wystarczy, że określicie rodzaj odpadów i przybliżoną ilość. Nie musicie z precyzją aptekarza wyliczać, ile śmieci wyprodukujecie. Dostarczymy odpowiedni kontener. Nie za duży, nie za mały. Taki, abyście nie przepłacili za wywóz.
 • Wygoda
  Macie więcej odpadów niż się spodziewaliście? Zadbamy o wasz komfort. Wymienimy pełen kontener na pusty tak, aby budowa czy remont przebiegał sprawnie, bez niepotrzebnych przestojów. Wystarczy jeden telefon. Dobrze wiemy – czas to pieniądz:)
 • Funkcjonalność
  Ma być praktycznie. Doskonale rozumiemy, że w trakcie budowy, remontu trafiają się nieplanowane sytuacje. W każdym momencie możecie zmienić przedmiot zamówienia czy termin wywozu gruzu. Marian z ekipą dostosuje się do nowych okoliczności.
 • Czas realizacji usługi
  Potrzebujesz kontenera na wczoraj? Krótkie terminy to dla nas codzienność. Nie raz ratowaliśmy gościa przypartego do ściany.
 • Bezpieczeństwo
  Posiadamy wszelkie niezbędne pozwolenia na wywóz gruzu. Prowadzimy pełną ewidencję odpadów i dokumentację odbioru. Wystawiamy fakturę i kartę przekazania nieczystości. Zamawiając wywóz gruzu i innych odpadów u Mariana macie pewność, że wszystko odbywa się legalnie.

Firma od wywozu gruzu Warszawa – o czymś zapomniałem?
Powiedz, czego oczekujesz. Zadzwoń do Mariana!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *