Najtańszy wywóz szamba w Warszawie. Jak i gdzie znaleźć?

5 sierpnia 2019
Jak szukać usług wywozu szamba
  • Ile kosztuje usługa „wywóz szamba Warszawa”?

  • Jak nie przepłacić za wywóz szamba w Warszawie i nie tylko?

  • Na co zwrócić uwagę w cenniku wywozu szamba?

Wiecie, że lubię szwędać się po internetowych forach. Po co? Szukam tematów, które mogą was zainteresować. Ostatnio znalazłem wiele wątków, w których padają pytania o ceny za wywóz szamba. Warszawa i okolice to obszar rażenia Mariana, dlatego głównie skupiłem się na konkurencji w stolicy. Interesuje was, ile firmy liczą sobie za opróżnienie szamba w 2019 roku? Oto wyniki śledztwa Mariana!

Dlaczego firmy nie podają cennika wywozu szamba?

Zmartwię was. Większości z nas w pierwszej kolejności przyjdzie do głowy wpisanie w Google frazy: „wywóz szamba Warszawa cennik”, „najtańszy wywóz szamba Warszawa” lub podobnej kombinacji słów. Liczymy na to, że otrzymamy wyniki z cennikami firm asenizacyjnych i po sprawie. A tu upss! Owszem sypną się linki do portali ogłoszeniowych typu: OLX.pl, Sprzedajemy.pl czy Lento.pl.

Spróbujcie jednak znaleźć w konkretnej ofercie konkretną cenę. Trudne prawda? Najczęściej napotkamy ogólniki w stylu: „solidnie i tanio” i zachętę do kontaktu. Macie więc numer telefonu lub adres URL firmy. Dzwońcie sobie! Pytajcie! Tak też można, ale kto ma na to nerwy i czas.

Otóż to! Marian też wpadł w pułapkę uwielbienia dla Google’a. Przewertowałem konkretne ogłoszenia i w najlepszym razie zdobyłem informację typu: „wywóz szamba Warszawa od 110 złotych”. Coś wam to mówi? Ok., nie pytałem:)

Powiem tylko , że nie lepiej wygląda sprawa, gdy poszperamy na stronach firm z branży usług asenizacyjnych, także w mediach społecznościowych. Konia z rzędem temu, kto znajdzie zakładkę „cennik”. Nawet, jeśli firma decyduje się na taki krok, często podsuwa pod nos notkę: „Prezentowane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego”.

Reklama

Wywóz szamba Warszawa – gdzie sprawdzicie ceny w 5-ciu firmach na raz?

Są miejsca w sieci, które pozwolą wam za pomocą kilku kliknięć zdobyć kilka ofert na wywóz szamba. Warszawa i wiele innych lokalizacji obsługiwane są na przykład przez portal Oferteo.pl. W serwisach tego typu za darmo i bez zobowiązań dodacie zlecenie, zaznaczając w formularzu warunek, aby firma podała cenę.

Spodziewajcie się jednak pewnych rozpiętości, tzw. widełek, w wycenie usługi opróżnienia szamba. Dobra wiadomość jest taka, że możecie liczyć na odzew w przeciągu kilku minut, chociaż deklarowany termin przedstawienia propozycji wynosi 3 dni. System podsunie wam pięć ofert. Jest więc w czym wybierać.

Wywóz szamba Warszawa – bezpłatnie porównasz ceny

Opłaty za wywóz szamba w Warszawie i nie tylko – skąd biorą się różnice?

Przy ustalaniu cen najważniejsza jest pojemność. Tak przy okazji sprawdźcie, jak dobrać wielkość zbiornika, aby nie przepłacać za wywóz szamba.

PRZECZYTAJ TAKŻE:
Jak wybrać pojemność szamba i nie przepłacać za wywóz?

Firmy przeważnie dysponują pojazdami o różnej wielkości beczki – od 4 m3 do 20 m3. To ważne, gdyż niektóre z nich naliczają opłatę za wywóz szamba od kursu, a nie za wypompowane metry. Wtedy warto poszukać takiego odbiorcy, który podeśle szambiarkę o odpowiedniej pojemności.

Nawet jeśli natkniecie się na cennik usług asenizacyjnych, zwróćcie uwagę, czy uwzględniono w nim dopłaty. Niekiedy będziecie musieli doliczyć koszt za odbiór nieczystości z dalej położonych lokalizacji niż ustalona strefa dojazdu, np. do 10 km. Dorzucić za każdy metr dodatkowo wykorzystanych węży czy termin usługi.

Zwykle drożej zapłacicie za opróżnienie szamba w dzień wolny od pracy lub godzinach popołudniowych czy wieczornych. Łatwo więc wyskoczyć z kilkudziesięciu złotych dodatkowo. Dobra rada jest taka, aby jednak chwycić za telefon i upewnić się co do ostatecznego kosztu.

Z jakim kosztem możecie się liczyć za opróżnianie szamba w Warszawie i okolicach?

No dobra Marian, zdradź wreszcie, ile to kosztuje! Zdradzę, ale najpierw muszę wiedzieć, dokąd pojadę, ile towaru wyciągnę z waszego dołka, jaki jest dostęp do szamba, czy będę musiał ruszyć się z fotela, by rozprawić się z waszymi nieczystościami w ekstra niedogodnym terminie.

Wprawdzie pogotowie Mariana działa nawet wtedy, gdy zapomnicie o wywozie szamba w tak niezwykłym dniu jak Boże Narodzenie, ale nie ukrywam, że wtedy trzeba będzie dorzucić kilka groszy.

PRZECZYTAJ TAKŻE:
Wywóz szamba przed świętami – dlaczego to takie ważne?

To chyba uczciwe!? Zresztą zobaczcie, jak cenią się firmy w głównych miastach Polski, w tym z okolic Warszawy.

Przykładowe ceny za wywóz szamba w Warszawie i okolicy

Najtańszy wywóz szamba Warszawa – dlaczego u Mariana?

Wiecie co, najlepiej nie traćcie ducha i czasu. Po prostu dzwońcie do Mariana. Bądźcie pewni, że w mgnieniu oka opróżnimy szambo za rozsądną cenę. Zresztą koszty to przecież nie wszystko. Na pewno liczy się dla was jakość:)

Ile to ja się nasłuchałem od tych, co wywóz szamba w Warszawie zamówili u Mariana pierwszy raz – zdeptany trawnik na Białołęce, połamane krzaczki na Ursynowie, smugi nie powiem czego na podjeździe w Wawrze, czy wreszcie utyskiwania sąsiadów na to, że czuć na drugi dzień. Kto by to zniósł!?

A tak, Marian z zegarkiem w ręku podjedzie o umówionej porze. Wężyk przeciągnie cichaczem. Pompkę uruchomi i w kilkanaście minut będzie po sprawie. Jeśli lubicie, to jeszcze zagada na do widzenia. A jak macie taką potrzebę, przypomni o kolejnym terminie wywozu szamba. W końcu to mój interes, abyście nie zapomnieli o Marianie. Pamiętać warto, bo na stałych klientów czyhają rabaty, a nowi mają niezbywalne prawo negocjowania cen. Lubicie oszczędzać?!

Najtańszy wywóz szamba Warszawa – Zamów!
Zadzwoń i potarguj się z Marianem:)

Reklama

To jest reklama Google

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kliknij tu. Zadzwonisz do mnie